077-9973366
 

בניה קלה למגורים – כל המידע

כאשר מדובר על בניה קלה למגורים – מדובר בעתיד המגורים שלכם. בדומה לדייר האמריקאי, גם מקבילו הישראלי הבין כי בעיית הקרקעות בעולם המערבי, ובייחוד בישראל, לא תיפתר מאליה. רוב אוכלוסיית העולם רוצה לגור בעולם המערבי, ואין למערב מספיק קרקעות להקצות לכל מתעניין. לכן, כאשר הצלחנו לרכוש קרקע, בין באמצעות וועדות התכנון שאישרו הפשרת קרקע חקלאית, ובין ברכישה בכסף מלא, נותר לנו לחשוב היכן נשים את הראש לישון בלילה, ולא צריך להביא קבלנים במיליוני שקלים שיבנו מבטון. ישנם כיום מבני בניה קלה למגורים אשר אינם נופלים במאומה ממבני הבטון – לא בבידוד, לא בעמידות ואפילו לא בבטיחות מבנים.

בניה קלה מעץ – אקוסטיקה וחזון

בניה קלה מעץ מאפשרת בידוד אקוסטי ברמות הגבוהות ביותר, וכאשר המבנה מצופה גבס בקירותיו הפנימיים רמתו של הבידוד היא ממש ללא מתחרים: הן מבחינת חדירות פגעי מזג אוויר, והן מבחינת חדירות רעשים – מדובר ב- 100% הגנה, ללא כל הרגשה מה קורה בחוץ לטוב ולרע.

בניה קלה

בניה קלה ממתכת – עוצמה ועמידות

בניה קלה ממתכת מתאפיינת בעמידות הפנלים: הם אינם מחלידים. פנלים מבודדים מאלומיניום אינם מחלידים באופן טבעי, ופנלים שעשויים מברזל – מגולוונים ועל כן אינם מחלידים. הפנלים מהמתכת בדרך כלל לא יישארו במצבם הגולמי בשל היותם חומר מוליך וקר בטמפרטורה הטבעית. הם ייבנו בשביל העמידות נטו ויצופו בגבס ובעץ ליצירת תנאי מגורים בסיסיים.

בניה קלה – בתים מוכנים

הידעתם כי ישנם בתים מוכנים שניתן לרכוש עצמאית? אם אינכם מעוניינים לעסוק בתכנון אלא להנגיש לעצמכם מבנה מהר ככל הניתן, מומלץ לרכוש בניה קלה מוכנה, וניתן אפילו לרכוש יחידת דיור למשפחות מרובות ילדים בשל ריבוי החדרים וחדרי המלתחות שבמתחם.

מתאים לכל בעל קרקע שאינו מעוניין להיכנס להשקעה נוספת

אחרי הכל, כפי שתיארנו זה מכבר, השגת קרקע לבנייה בישראל כמו גם בכל המערב כולו נעשית קשה עד בלתי אפשרית משנה לשנה, ולכן אם נאלצתם להיפרד מסכום כספי גבוה כדי שתהיה לכם נחלה משלכם, אנו סבורים כי בתור התחלה כמי שיוצאים לדרך כלכלית חדשה, טוב תעשו אם תבנו מבנה נייד שיחסוך לכם בעלויות ויעשה את העבודה מבחינת מבנה מגורים קיים אשר נועד לספק את צרכי המגורים הבסיסיים שלכם.

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366