077-9973366
 

דלתות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית

דלתות כניסה עם חלון בלגי, הן פריט עיצובי לכל דבר. ניתן למצוא דלתות העשויות ממגוון חומרים, א רבים בוחרים בסוג של  דלתות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית עבור הכניסה שלהם. ישנם היום סוגים שונים של מתכות כגון: צורן, כרום, ניקל, ברונזה ועוד. שי דלתות ברזל, המכילות סגסוגות שונות ועוברות עיבוד מיוחד שקובע את יכולת הגמישות שלהן. בדרך כלל, דלתות העשויות מברזל, עוברות סוגים ש חיתוכים באמצעות קרני לייזר, מה שמקנה להן דוגמאות יפות ומדויקות. יש לציין, כי דלתות פלדה, הן כדות יותר ולכן, קשה להרכיבן ואילו דלתות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית הן קלות ויותר פרקטיות. גם המחירים שלדלתות העשויות פלדה הוא יקר ואין זו סיב מצדיקה לרכוש אותן, כשאר קיימות דלתות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית שהן זולות יותר וקלות לפירוק והרכבה.
 
דלתות ברזל
 
דלתות מרשימות העשויות מברזל
 
אם אתם אוהבים עיצוב, תמיד תוכלו לעצב דלתות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית. ישנם היום גדלים שונים ובלתי שגרתיים של דלתות שכן, יש להזמינן אצל בעל מקצוע שיעצב עבורכן בדיוק את הדלתות שתמיד חלמתם עליהם, גם חזקות וגם דקורטיביות. ניתן שללב חומרים כמו עץ וברזל במגוון סגנונות אם מודרני או כפרי ועתיק באמצעות ציפוי של נחושת עם ריקועים מעניינים שיהיו יצירת אמנות של ממש על דלת כניסה רחבה ומרשימה. ניתן למצוא דלתות עם ציפויים מיוחדים שמגנים על הדלתות מפני רטיבות ומעניקות לדלת הברזל שלכם, מראה נקי ויפה. ככל ששטח דלת הברזל יהיה רחב יותר, כך תוכלו הכניס יתר אלמנטים דקורטיביים ליצירה של דלת אומנותית ויוקרתית.
 
דלתות ברזל - מקנות תחושה אותנטית
 
יש לציין כי דלתות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית מקנות תחושה של אוטנטיות מסוימת. ניתן למצוא דלתות העשויות ברזל עם ערבסקות, שילוב של זכוכית חלבית ואלמנטים של פרזול מיוחדים כמו ידיות גדולות ואמנותיות שיקנו לדלת שלכם מראה מיוחד, כזה שלא רואים בשאר הבתים. ברזל, הפך להיות חומר גלם שנכנס חזק לתחום האדריכלות. רבים מעדיפים דלתות כניסה העשויות ברזל, בגלל תחושת הביטחון שהן מעניקות. ברזל, הוא ללא ספק חומר עוצמתי שניתן לעבד אותו וליצור ממנו אלמנים מדהימים שיתאימו לדלתות שלכם.

 

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366