077-9973366
 

דלתות נירוסטה

מה ייחודי בתחום דלתות הנירוסטה ומה הן מחדשות לנו בהשוואה לעבר? מדוע ניתן לזהות פריחה מחודשת של דלתות אלה?
 
דלתות נירוסטה הן דלתות אל חלד ללא קשר לאקלים או למגע עם נוזלים. בגרמנית, המילה "נירוסטה" פירושה "ללא חלודה". בפועל לא רק שזה נכון, זה מוצר שהעמידות שלו בפני חלודה היא טוטלית וללא צבירת קורוזיה על בסיס זמן כמו שקורה, למשל, באלומיניום. כאשר שואפים לרכוש דלתות נירוסטה יש מספר דגמים המקובלים בשוק:
 
דלתות נירוסטה
 
דלת זכוכית מסוג "אסיד"
 
זכוכית אסיד היא זכוכית עבה המיועדת לדלתות פנים מעוצבות. בדלת העשויה מזכוכית אסיד – עשויה כל אסופת הפרזול שלה – מהצירים ועד הידית – מנירוסטה. הדלת מכילה מנעול במרכזה בדופן השמאלי, 4 תומכיפ פינתיים וידית צינור אנכית. הכל עשוי מנירוסטה. הדלת משמשת בעיקר כדלת כניסה למשרדים ומתקנים מאובטחים. נהוג לחבר אותה למערכת אבטחה אלקטרונית לפתיחתה.
 
דלת עץ עם ידית מנוף ופרזול נירוסטה
 
דלת המתפקדת גם כדלת כניסה וגם כדלת פנים. הידית היא ידית אופקית בצבע נירוסטה טבעי. על הדלת מותקן מנעול כספת – שהוא מנעול המורכב מ- 3 ברזלי נעילה המקבילים זה לזה. למנעול כזה יש רק מפתח אחד PERיחידה, וזאת בשונה ממנעול סטנדרטי על ברזל נעילה אחד, אשר לו ייתכן כי יש לפחות מפתח אחד נוסף בכל מדינה בה הוא נמצא. לכן, הדלת מומלצת גם מטעמי אבטחה.
 
יתרונות דלתות מנירוסטה או דלתות בעלות פרזול נירוסטה
 
עמידות בכל מזג אוויר, לא נשברות, וממעטות לצאת מכיוון. דלת שיוצאת מכיוון מצריכה בדרך כלל הגבהת דלת, פעולה שנעשית רק על ידי טכנאי דלתות מקצועיים. כאשר דלתות נירוסטה מגנות על משרדכם, ביתכם או חדרכם אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר במוצר עמיד, חזק, יציב ולא פחות חשוב – יפה אש

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366