077-9973366
 

המלצות לרכישת ריהוט גן מעץ

כיצד ניתן לרכוש ריהוט גן מעץ אשר יתאים לכל חצר? מהו הסוד שבבחירת ריהוט גן אותנטי לכל משטח רצפה בגן הביתי? אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד להתאים פריטי ריהוט גן אלומיניום מעוצב לדשא ולדקים, לשיש ולמשטחי בטון – כל המידע מרוכז כאן בידיעון אשר לפניכם.

ריהוט גן מעץ, בשונה מהמקובל לחשוב, יכול להתאים ממש לכל גן, חצר או גינת נוי. הסוד שבקנייה מוצלחת טמון בקשר שבין המשטח הקיים בגינה שלכם לבין סוג ריהוט העץ שנבחר: עץ על טהרת החום הכהה, עץ אשר החום שלו דהוי יותר עד כדי כך שהוא בז', עץ אשר פריטים לבנים – שחלקם חומרים זרים וחלקם עץ צבוע לבן – משולבים בו, ועוד. להלן מבחר דוגמאות להתאמת משטחי עץ שונים לגינה שלכם.

התאמת ריהוט גן מעץ למשטח ריצוף דקים

דקים יכולים להיות צבועים בצבע חום בוהק ויכולים להיות בעלי מרקם חלבי יותר. הם יכולים להיות בעלי ציפוי עליון חלק או בעלי מרקם מחוספס. בחירת ריהוט עץ שיעמוד על דקים צריכה להיות בהתאם. ניתן לגשת עם תמונה מדגמית של הדקים שלכם לחנות הרהיטים ושם יתאימו לכם ריהוט עץ אשר נראה ממש כמו הדקים שיש לכם בחצר.

התאמת ריהוט גן מעץ למשטח דשא

בדשא, הכללים משתנים מאד ביחס לדקים. בעוד אשר דקים הם בסך הכל משטחים חומים (בעוצמות שונות), הדשא הוא בצבע ירוק חזק, וככזה – הוא צריך רהיט בצבע חזק אחר שייצור ניגוד כה חריף עד כדי כך שמתיחת פנים של ממש תהיה לנחלת החצר שלכם. ההמלצה שלנו: עץ בצבע פקאן, אפיטונג ווייטנאמי בצבע טבעי, או איפאה בגוון אלכוהול (קומרו).

התאמת ריהוט גן מעץ למשטחי אבן

משטחי אבן יכולים להיות בצבע אבן טבעי – למשל משטח בטון ללא בלטות, מסותת בצבע אפור ומוכר, או טרה קוטה, שמגיע תמיד ללא צבע כי זו אבן שסופחת כל מה שנמצא עליה, כולל צבע טרי. לעומת זאת, ייתכנו משטחי שיש צבועים, ברובם מחולקים לבלטות. אנו סבורים כי במשטחים בעלי הגוון הטבעי: טרה קוטה (אפור כהה) ובטון (אפור בהיר) צריך לרכוש רהיטים בעלי דמיון גוני, בשל כך שאין הרבה נוכחות שמגיעה מהקרקע, ולכן הצבת ריהוט בעל צבע חזק עשויה להיות מגושמת מעט. לעומת זאת, במשטחי שיש אומנותיים הצבועים חזק – למשל בצבעים כמו אדום כהה, לבן בוהק, וכד' – כדאי, בדומה לעיצוב על משטחי דשא, כן לחפש את הדיסוננס העיצובי, אשר מעצם היותו יוצר את מתיחת הפנים הדרושה לגן שלכם.

 

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366