077-9973366
 

מחסני גינה איכותיים ועמידים לחצר

כאשר מדובר על מחסני גינה איכותיים ועמידים לחצר – מדובר בציוד שלכם: אל תקלו בזה ראש. רכשו מחסנים במידה ובתכולת האחסון המתאימה לכם. בנוסף לכך, חשוב מאד להקפיד על חומרי הייצור של המחסנים, ולהימנע ככל האפשר מרכישת חומרים המצריכים תחזוקה שוטפת. במקומם – עדיף לרכוש אצל מחסני אגוז מחסני פלסטיק או נירוסטה אשר אינם מתכלים או צוברים חלודה ועל כן נשארים עמידים לאורך זמן. זאת לעומת הברזל, או העץ שזקוקים ל- BOOSTתחזוקתי על מנת להישאר שלמים. יחד עם זאת, גם בתחום הברזל או העץ ישנם מחסנים אשר התחזוקה שנדרשת להם יותר נדירה בתדירות שלה מאשר בדרך כלל. להלן מספר דוגמאות.

מחסן מעץ מלמין

המלמין הוא עץ עמיד במיוחד שאינו מאפשר חדירת נוזלים או ריקבון מהר כל כך, ועל דגמים מסוימים ניתנות 7 שנות אחריות נגד ריקבון. חשוב לדאוג לבצע טבילת פלטות בפולימר אחת לשנתיים לפחות וצביעה מחודשת בתוך פרק זמן זה. הדבר עדיף על מחסנים מעץ פשוט יותר אשר מצריכים טיפולחים אלו בכל 6-8 חודשים ולעתים אף למטה מכך.

מחסן מברזל מגולוון

הברזל המגולוון מעט פחות רגיש לחלודה מאשר הברזל הסטנדרטי. רכישת מחסן העשוי ממנו עשוי לשנות פלאים את הרגלי טיפול החלודה שלכם במחסנים. משמנים צירים בכל שנה או 8 חודשים לכל היותר. בכך, תרוויחו גם מחסן ברזל וגם באיכות גבוהה עם שרידות כבירה באופן יחסי.

מחסנים עם 100% עמידות

1.    מחסן פלסטיק: אינו מצריך תחזוקה מכל סוג, ובנוסף ניתן לחבר לו חדרים ומדפים נוספים בקלות על ידי שימוש בזיזים ותושבות מיוחדות המסופקות באריזה. זהו מחסן להרכבה עצמית.

2.    מחסן אלומיניום: אינו מצריך תחזוקה מכל סוג. דוחה קורוזיה ומאפשר מראה חדש ומבריק גם שנים לאחר הקנייה.

3.    מחסן נירוסטה: דוחה באופן מוחלט חלודה ומכאן שמו "ני רוסטה" זה "ללא חלודה" בגרמנית. המחסן מסופק ב- 3 צבעי יסוד של הנירוסטה: חום, כתום או חום מוזהב. המחסן מאפשר יציבות רבה, חוסר צבירת חלודה ומרחב עצום של מדפים לאחסון הנדרש לכם ביחס לגודלו. על כן, לא רק שלא ניתן להתקין מדפים נוספים, גם לא צריך, שכן גם הדגם הקטן מכיל מדפי אחסון ונצרות בהיקף גדול למדי.

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366