077-9973366
 

טרנדים לעיצוב פרגולות 2018

כאשר אתם מבקשים לעצב פרגולות אתם מבקשים לקבוע זהות עיצובית חדשה עבור החצר של הבית שלכם, ואם מדובר על דירת בניין זה עשוי להשפיע על עיצובה המלא כמבנה. הפרגולה מהווה התקן הצללה מרכזי בשטחים חיצוניים, ועל כן חשוב מאד לבחור אותה באופן מקצועי ונאות. במאמר שלפניכם נביא כמה טרנדים מקובלים עבור פרגולות חשמליות ומכניות לשנת 2018.

פרגולות עץ טבעי

פרגולות שעשויות מעץ טבעי קשיח וייעודי להצבה בחוץ. העץ עבר אימפרגנציה ושימון ועל כן הוא כשיר להצבה בשטחים חיצוניים ממש כמו דקים לגינה. בתעשיות מסוימות, דקים ופרגולות מסופקות בידי אותו ספק, על בסיס אותו עץ בדיוק. פרגולות עץ מכילות עמודים ותושבות, רפפות לגג וכמובן סנטף להגנה מהגשם. אחרי הכל, עמיד ככל שיהיה, עץ הוא חומר שמוגבל במענה לגשם ביחס למתכות מגולוונות, ועל כן חשוב מאד לעטוף ולהגן עם סנטף.

פרגולה אלומיניום מעוצבת פרגולה מעוצבת למרפסת

פרגולות אלומיניום

לא מה שחשבתם. ניתן אמנם, עבור מי שרוצה וצריך, לארגן פרגולות בצבע אפור מטאלי טבעי, אבל ניתן גם לצבוע את האלומיניום שלכם לאיזה גוון שתרצו באמצעות תערובת צבע ייחודית עמידה במים ולא דוהה, אשר נועדה להצבה בחוץ בתנאים קשים. באמצעות תערובת זו ניתן לשנות לפרגולה את הצבע לכל גוון שתבחרו, כולל גווני עץ בטקסטורה של עץ אמתי. למותר לציין כי פרגולות אלומיניום עמידות בכל תנאי מזג האוויר וחסינות חלודה וחמצון.

פרגולות נירוסטה

פרגולות שזהות במהותן לפרגולות אלומיניום, אלא שאותן בדרך כלל לא צובעים, אלא מגישים אותן כמו שהן, בצבע אפור צהוב כהה. הפרגולות, בשונה מפרגולות שעשויות אלומיניום לא רק חסינות חלודה וחמצון אלא מוגנות 100% מפניהן. המילה נירוסטה מקורה בגרמנית, ופירושה "ללא חלד".

פרגולות מעוצבות מפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל

פורטל הפרגולות והסוככים של ישראל מביא לכם את כל המידע על פרגולות מעוצבות בכל הסגנונות: צורות, צבעים ודרכי הצבה מכל הסוגים. פרגולות קיר, 4 עמודים ופרגולות חשמליות מתקפלות עם רפפות כיס. בואו להתחדש בהתקן הצללה מעוצב ופונקציונאלי שייקח את החצר שלכם לנוחות חסרת פשרות בכל הנוגע להתנהלות עם וויסות שמש. אם אתם סבורים שמגיע לכם הטוב ביותר, הזמינו התקנת פרגולה בחצרכם ותיהנו מכל מה שאתם צריכים בחצר שלכם כולל בימי הקיץ הקופחים.

 

 

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366