077-9973366
 

בחירת מעקות מעוצבים לבית

הקדמה הטכנולוגית וכן העיצוב שהתפתח מאוד לאחרונה, הביא עמו את כל העיצובים המיוחדים כאשר מדובר על בחירת מעקות מעוצבים לבית. ניתן למצוא מגוון רב של סגנונות וחומרים בייצור של מעקות מעוצבים ומיוחדים לבתים הפרטיים.  המעקה אמנם מיועד להגן עלינו מפני נפילות אך הוא בהחלט פריט עיצובי שקשה להתעלם ממנו כאשר נכנסים לבית שלכם. חשוב להתאים את בחירת מעקות מעוצבים לבית, בהתאם לסגנון הבית. אם הבית הוא בעיצוב מודרני, כדאי למצוא מעקות בקווים ישרים יותר ונקיים, אך אם הבית שלכם הוא בסגנון כפרי, ניתן למצוא מעקות מעוצבים בצורה אמנותית עם פיתוחים ובשילוב של ברזל ועץ או ברזל בלבד.
 
מעקות על פי תו התקן המקובל
 
זה נכון שמעקות חייבים להיות יפים ומעוצבים, אך דבר ראשון שחייב להיות בראש מעייננו זה הבטיחות. המעקות חייבות להיות על פי תו הקן הישראלי ויש לתת את תשומת הלב לפרטים אלה. המעקות חייבים להיות אנכיים ואסור שיהיו ביניהם מרווחים גדולים על מנת להגן על בני הבית מפני נפילות. יש לבצע בחירת מעקות מעוצבים לבית  בקפידה, ולמצוא את בעלי המקצוע הטובים המוכרים, על מנת שהמעקות יהיו תקניים. יש לבצע סקר של סוגי המעקות, לפני שתחליטו על בחירת מעקות מעוצבים לבית. תוכלו לבחור דוגמאות בקטלוג של ייצרני המעקות ולהתאים את הסגנון הרצוי לכם בבית. בררו לגבי התחזוקה של המעקות אם יש לצבוע אותם ואם הברזל ממנו הם עשויים אינו מחליד או שעשוי מפלדה מגולוונת.
 
כיצד מתאימים מעקה מעוצב לבית?
 
בשלב הראשון יגיע בעל המקצוע לביתכם וימדוד את המדרגות על מנת להתאים את גודל המעקה לבית. בשלב הבא, מתכננים את העיצוב של המעקה בהתאם לדוגמא שבחרתם. את המעקות מייצרים בסדנא בפיקוח מוקפד שעומד בכללי הבטיחות המקובלים בישראל. אם יש לכם ילדים קטנים, רצוי לבחור מעקות ברזל או עץ, או אפילו שילוב בין שניהם, היות ומעקות זכוכית יתלכלכו מידיהם של הילדים הקטנים ומראן לא יהיה יפה. חשוב להתאים את המעקה על פי אורח החיים בבית ולמצוא את המעקה האידיאלי שישרת אתכם למשך שנים רבות.

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366