077-9973366
 

שערים לבית בעיצוב ייחודי

זקוקים לשדרוג רציני בתחום העיצוב הביתי? מעוניינים במוצר שיספק הגנה ומראה-חוץ ברמה אחרת? שערים בית בעיצוב ייחודי מחכים לכם בחברה. השערים עשויים ממגוון חומרים: ברזל, אלומיניום ועץ, ומאפשרים לכם נוחות מרבית הפתיחה ובסגירה, כמו גם עיצוב בהתאמה אישית. השירות מיועד גם לבעלי בתים, גם לאדריכלים וגם למהנדסים ויועצים. בחברה תוכלו לזכות לשערים ממגוון רחב של סוגים למטרות שונות.
 
שערי כניסה לבניין
 
ישנם בניינים שמתחם החצר שלכם מוקף חומה ואין כמו שער מעוצב על מנת לספק הגנה על המתחם. במקרה כזה ניתן לבחור בשער עץ עם מנגנון סגירה פנימי וחיצוני, שער אלומיניום ועוד מגוון רחב של שערים. מומלץ לרכוש שער בהתאם לגובה החומר או הגדר של המתחם על מנת לחזק את התאימות העיצובית בין השער לבין קו ההגנה הקיים.
 
שערי כניסה לבתים פרטיים
 
בבתים פרטיים ברי כי יהיה שער למעט מקרים בהם אין לכם נחלה פרט לזו שעליה מוצבת הדירה, כמו כן גם מדרגות ברזל מעוצבות. ברוב המקרים זה לא כך, משום שבעל הבית כמעט תמיד יקדיש לעצמו שטח לחצר, גינה או מתחם חיצוני, והכניסה לשטח כזה זקוקה לשער על מנת שתהיה הגנה. מומלץ לחשוב היטב על עיצוב השער, שכן בשונה מכניסה למתחם של בניין משותף כפי שתואר בפסקה לעיל, כאן זהו הבית שלכם, ורק אתם תעברו בשער הזה מדי יום. לכן, חשוב שיהיה לכם מוצר נוח, נגיש וכמובן – יפה ומושך את העין. שיחה טובה עם מעצב פנים מטעם חברת השיווק תסייע לכם לבחור שער בוטיק איכותי, עמיד ויפה.
 
שדרוגים לשערים
 
1.  במידה והשער הוא מאלומיניום/מתכת – ניתן להתקין במנעול שלו ממסר שנפתח ונסגר על ידי שליטה מאינטרקום או בקר מתוכנת כלשהו.
 
2.  בבתים בהם המרחק בין השער לדלת גדול, מומלץ לבקש מטכנאי האזעקה שלכם להתקין "עוקב השהייה" – מערכת אשר תקציב זמן הגיוני מדוד לחציית המתחם הגדול כך שמי שיחצה את המתחם מהר יותר יגרום להפעלת האזעקה במסגרת הליך גילוי פריצה. כמובן שחשוב לשלב את אזור הגילוי מסוג זה רק כשאתם ישנים או במצבים בהם אינכם נמצאים בבית על מנת למנוע מעצמכם או מהילדים להפעיל את הסירנות עקב ריצה לא מבוקרת במקום. 

מקס דור שערים | צור קשרמפת אתר | טל: 077-9973366